Go down
The Gifted
The Gifted
Wiek postaci : 0
Rejestracja : 07/09/2022
Punkty : 488
Liczba postów : 717
https://the-gifted-pbf.forumpl.net/

Przewodnik Empty Przewodnik

Nie Wrz 11, 2022 11:15 pm

Przewodnik

Witaj przybyszu w naszych skromnych progach!
Jako, że dopiero zaczynasz przygodę z The Gifted z myślą o Tobie przygotowaliśmy mini-poradnik, który pomoże Ci w odnalezieniu się na forum. Mamy nadzieję, że dzięki niemu ułatwimy Ci rozpoczęcie gry na naszym forum!

  1. Pierwszym, obowiązkowym krokiem zaraz po rejestracji jest przeczytanie regulaminu. Przestrzeganie zasad w nim zawartych obowiązuje każdego zarejestrowanego użytkownika forum. Bez wyjątku.
  2. Gdy już to zrobisz, polecamy dokładnie się zapoznać z fabułą oraz vademecum. Dzięki znajomości tych dwóch tematów, lepiej zrozumiesz realia, jakie panują na naszym forum. Dla pogłębienia swojej wiedzy przydatne będzie również zajrzenie do pozostałych tematów w dziale fabularnym.
  3. Jeśli wciąż się wahasz do jakiej frakcji wysłać swoją postać, proponujemy zapoznanie się z opisem grup. Liczymy, że dzięki temu tematowi będzie Ci łatwiej zdecydować, jakie miejsce w świecie zajmie Twoja postać.
  4. Jeżeli zdecydujesz się na postać mutanta, koniecznie zajrzyj w to miejsce, aby upewnić się, że moc, którą chciałbyś przypisać swojej postaci nie jest zajęta. Dla ułatwienia przygotowałyśmy również spis proponowanych mocy.
  5. Następnie koniecznie zarezerwuj wygląd swojej postaci i (opcjonalnie) jej moc oraz rangę w tym temacie.
  6. Teraz nie pozostaje Ci już nic innego, jak zabrać się za napisanie swojej karty postaci. Zakładasz ją tutaj według odpowiedniego wzoru, a także przy pomocy poradnika dobrej karty postaci oraz poradnika opisu mocy. Kiedy już skończysz pisać kartę, nie zapomnij powiadomić o tym kogoś z teamu administracyjnego!
  7. By rozpocząć grę na forum, karta postaci musi zostać zaakceptowana przez kogoś z administracji. Zanim się to jednak stanie, możliwe, że poprosimy Cię o wprowadzenie drobnych poprawek. Nie masz się jednak czego bać! Służymy wam pomocą na każdym etapie tworzenia KP - również przez podpowiedzi i wskazówki.
  8. Ostatni krok, to uzupełnienie swojego informatora w profilu konta. Jest to konieczne do wzięcia udziału w eventach, a także przy rozgrywkach z Mistrzem Gry.
  9. W celu ułatwienia sobie znalezienia kompanów do gry polecamy również założenie tematu relacji oraz przejrzenie poszukiwań innych użytkowników.


Mamy nadzieję, że przygotowany poradnik okazał się pomocny! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z administracją. Dziękujemy za wybranie The Gifted i życzymy udanego pobytu oraz epickich rozgrywek!
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach