Go down
The Gifted
The Gifted
Wiek postaci : 0
Rejestracja : 07/09/2022
Punkty : 488
Liczba postów : 717
https://the-gifted-pbf.forumpl.net/

Informator codzienny - Page 2 Empty Re: Informator codzienny

Pon Wrz 12, 2022 11:52 pm

Informator Codzienny


Destrukcyjny żywioł zaatakował Seattle.
Niespodziewane tornado EF-3 na wybrzeżu.

13 sierpnia 2019

O godzinie 9:50 w West Seattle została potwierdzona obecność niebezpiecznego tornada kategorii EF-3. Wiatr osiąga prędkość do 266 km/h i stanowi zagrożenie dla wszystkich osób przebywających na zewnątrz. Tornado uszkadza drzewa, samochody, dachy oraz okna budynków. Zostały odnotowane pierwsze ofiary śmiertelne.
- Byłem z wnukiem na łodzi, gdy to się zaczęło. Tornado zjawiło się dosłownie znikąd. - relacjonuje jeden z ocalałych mieszkańców dzielnicy West Seattle.

Meteorolodzy nie potrafią wyjaśnić okoliczności wystąpienia tego fenomenu. W przeszłości odnotowywane były tornada na zachodnim wybrzeżu USA, lecz stanowią one rzadkość. Istnieją przypuszczenia, że za tak gwałtowne zjawienie się trąby powietrznej odpowiedzialny jest człowiek z aktywnym genem X.
- Jeżeli za tym niebezpiecznym atakiem stoją mutanci, dołożymy wszelkich starań, aby unieszkodliwić zagrożenie zanim tornado dotrze do centrum miasta. Cywilom, którzy znajdują się w obszarze zagrożenia zostanie zapewniona pomoc. - przekazał Friedrich Weller, główny dowódca Niebieskiego Szwadronu.

Mieszkańcy proszeni są o zachowanie spokoju i pozostanie w podziemnych schronach pozbawionych okien, takich jak miejskie metro lub piwnice. Jeżeli poruszają się samochodem, powinni zatrzymać pojazd i udać się do najbliższego budynku. Droga oraz prędkość tornada jest stale monitorowana. Na bieżąco będziemy informować o wydarzeniach z miejsca zdarzenia.

Red.

The Gifted
The Gifted
Wiek postaci : 0
Rejestracja : 07/09/2022
Punkty : 488
Liczba postów : 717
https://the-gifted-pbf.forumpl.net/

Informator codzienny - Page 2 Empty Re: Informator codzienny

Pią Sty 27, 2023 8:08 pm

Informator Codzienny


Upływa piąty miesiąc od tragedii na wybrzeżu West Seattle. Sprawca nadal pozostaje na wolności.

13 grudnia 2019

Dnia 13 sierpnia doszło do zdarzenia, które wstrząsnęło Seattle. W wyniku niespodziewanego zjawienia się trąby powietrznej ucierpiało wschodnie wybrzeże miasta. Śmierć poniosło 48 osób, z kolei 126 zostało rannych. Mutant odpowiedzialny za incydent do dziś pozostaje nieznany.

Dzięki szybkiej akcji Departamentu Bezpieczeństwa Genetycznego pod dowództwem Louanne Marie - Henning udało się powstrzymać zagrożenie w przeciągu kilku minut i tym samym uchronić większość Wschodniej Dzielnicy przed zniszczeniem. Mimo poniesionych licznych strat materialnych, uszkodzone mienie zostało już w pełni odrestaurowane.

"Ten rok był czasem próby dla służb porządkowych stanu Waszyngton. Nie ulega wątpliwości, że mutanci stają się coraz silniejsi, a natura ich mutacji zaczyna stawać się coraz bardziej nieprzewidywalna." - słyszeliśmy z ust rzecznika prasowego w trakcie ostatniej Konferencji nt. Bezpieczeństwa Narodowego.
Podczas spotkania rzecznik odniósł się także do sytuacji z maja, kiedy to Seattle zostało zaatakowane przez niezidentyfikowanego mutanta przemienionego w wielkiego jaszczura. Otrzymaliśmy informacje, że wkrótce wybrane służby porządkowe w Seattle mają otrzymać najnowszej generacji sprzęt przystosowany do natychmiastowej neutralizacji mutantów szczególnie niebezpiecznych. Szczegóły na temat typu broni pozostają jednak utajnione.

Wydarzenie z sierpnia zostało zaklasyfikowane jako Atak Terrorystyczny. Przypominamy, że Departament Bezpieczeństwa Genetycznego wyznaczył nagrodę w wysokości $50.000 za informacje prowadzące do aresztowania i skazania sprawcy ataku.

Red.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach