Go down
The Gifted
The Gifted
Wiek postaci : 0
Rejestracja : 07/09/2022
Punkty : 488
Liczba postów : 717
https://the-gifted-pbf.forumpl.net/

Kanapy #1 Empty Kanapy #1

Sro Lis 30, 2022 11:44 pm
 
Kanapy #1


   
Jedna część pomieszczenia zawierająca podesty z umocowanymi do nich oraz sufitu rurami, przeznaczonymi na taniec 'na rurze". Dokoła nich rozmieszczone zostały kanapy wypoczynkowe. Tancerz prezentujący swój taniec w tym miejscu, ma szansę otrzymać "napiwek" za swoją pracę.
Pomieszczenie monitorowane.    
Tao Shen Yu
Tao Shen Yu
Pseudonim : Hebi
Wiek postaci : 18
Zawód : Model / Aktor / Szef gangu triady w Seattle / Przyszły Dyrektor Hotelu "Hotel"
Wzrost i waga : 183 / 79

Rejestracja : 23/09/2022
Punkty : 11
Liczba postów : 18

Informator
Grupa krwi: B+
Procent mocy:
Kanapy #1 K3GW5YW0/0Kanapy #1 UdWvTHi  (0/0)
https://the-gifted-pbf.forumpl.net/t182-tao-shen-yu#354https://the-gifted-pbf.forumpl.net/t696-tao-shen-yu#1285https://the-gifted-pbf.forumpl.net/t697-tao-shen-yu#1286

Kanapy #1 Empty Re: Kanapy #1

Wto Kwi 18, 2023 12:46 pm
// 9 grudnia 2019

Agencja reklamowa potrzebowała nową twarz do swoich czasopism wydania świątecznego. Tak samo firma projektancka, chciała nowego modela do wypuszczenia nowej odzieży. Obie firmy współpracowały z Tao Shen Yu i Oscarem Leroux. Tym nowym kandydatem miał być Simon. Ale ze względu na jego niedyspozycyjność, Tao musiał poszukać kogoś innego. Obserwował każdego nastoletniego pracownika w tutejszej agencji i stwierdził, że Matteo się nada. Nie tylko za to, jak pracuje. Ale przede wszystkim za wygląd i to, że jest synem właściciela tego miejsca. Antonio mógł otworzyć to miejsce dzięki pomocy Tao, który posiadał umiejętność szukania odpowiednich osób do tutejszej pracy. Teraz mógł wziąć coś w zamian. Jego syna.
Matteo nie pasowało spotkać się z rana w sprawie omówienia jego pracy w nowym biznesie i Tao musiał dostosować się do jego harmonogramu szkolnego. W związku z tym, zamienił na dzień dzisiejszy kolejność spotkań, docierając do Olimpii po południu. Był nieco wcześniej, co pozwoliło mu na spokojnie zająć kanapy i przejrzeć przygotowane papiery. Włącznie z umową. Lokal był w chwili obecnej pusty. Krzątali się nieliczni, dbając o porządek miejsca. Gdzieś ktoś przechadzał się z mopem. Mieli dużo czasu do otwarcia, więc nikt im przeszkadzać nie będzie. Tao na sobie miał czarny garnitur i rozpiętą pod szyją białą koszulę. Odzienie wierzchnie leżało po jego drugiej stronie. Wpadł tutaj jedynie w celu załatwienia interesów z młodszym De Luca.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach