Go down
Samantha Bartowski
Samantha Bartowski
Pseudonim : Sam
Wiek postaci : 29
Zawód : -
Moc : Alkokineza
Wzrost i waga : 170/47

Rejestracja : 20/01/2023
Punkty : 19
Liczba postów : 65

Informator
Grupa krwi: AB-
Procent mocy:
Samantha Bartowski K3GW5YW11/100Samantha Bartowski UdWvTHi  (11/100)
https://the-gifted-pbf.forumpl.net/t692-samantha-yasmine-bartowskihttps://the-gifted-pbf.forumpl.net/t710-samantha-bartowski#1319https://the-gifted-pbf.forumpl.net/t709-samantha-bartowski#1318

Samantha Bartowski Empty Samantha Bartowski

Sro Sty 25, 2023 9:44 pm

Imię i nazwisko
ce5ad8153b41e375c0c23c880a86112c0fb9398a.gif


Kocham

• Aaron Bartowski - Braciak, "Młody" - powoli próbujemy odbudować nasze dawne relacje. Czasem... To się nawet udaje. Ale większość czasu i tak mi wypomina moje błędy...
• Ricky Roseberry - Była moją pierwszą, i zniknęła z mojego życia tak nieoczekiwanie. Dzisiaj jednak próbujemy odzyskać to, co niegdyś nas łączyło...

Lubię

• Vreer Olovsson - Nie widziałyśmy się już od kilku lat, ale chyba wciąż żywimy do siebie sympatię. Poznałyśmy się, bo nasi bracia byli najlepszymi przyjaciółmi - do czasu...
• Shivali Nyberg - Widziałyśmy się kilka razy w siedzicie F.P.T.P. i na kilku akcjach. Po mojej utracie zdrowia, przekonałam się, jak złote serce ma ta panienka...
• Dale Fowler - Stary kompan od szklanki. Mój BFF. Nawet po latach bez problemu odnaleźliśmy wspólny język.
• Victoria Johnson - Sąsiadka. Już wcześniej miałyśmy ze sobą całkiem niezły kontakt, ale odkąd ucierpiałam na polanie, bardzo się zbliżyłyśmy. Czy muszę liczyć, ile razy ratowała mnie choćby drobnymi zakupami?
• Leilah Addams - Nie chcę wiedzieć, co by się stało, gdyby nie zareagowała na moich wspaniałych "przyjaciół" przed laty. Jestem jej przeogromnie wdzięczna i kieliszka to jej na pewno nie odmówię!
• Sage Ackerman - Barmanka w Hard Rock Cafe. Ciekawa istotka - przy jednej popijawie tam u niej, to się nawet nieźle rozgadałyśmy i chyba każda z nas powiedziała trochę za dużo. Dalej twierdzę, że odnalazłaby się w progach F.P.T.P.
• Conor Donovan - młodzik, którego zaciągnęłam do F.P.T.P., czasem sobie razem popijemy. W sumie, to chyba możemy pogadać o wszystkim, nu.
• Andy Dark - sporo nas łączy i dobrze się dogadujemy. Pijemy razem i odpierdalamy razem. To chyba najlepsze skwitowanie tej znajomości.
Febe Duarte - Mutantka, z którą żywię pozytywne relacje. Poznałyśmy się przez moją działalność w FPTP, przed laty pomagała mi też w poszukiwaniach Aarona, korzystając ze swoich umiejętności. Tylko czy ja dzisiaj jestem zdolna jakkolwiek jej się odpłacić?
Alba Delgado - Dziewczyna Młodego. Urocza blondyneczka. Czy można jej nie lubić?
Phil Ashley Neumann - kręci się to takie koło tego młodego modelka, co to niby z FPTP pracował. Pewno nie jedno piwo, winko czy wódeczkę już razem opróżniliśmy.
Lasair Roarkedaughter - Znamy się jeszcze z FPTP. Specyficzna dziewczyna, ale w sumie to się dogadujemy.
Brian Kersey - jeden z moich kompanów z przeszłości. Zawsze widziałam w nim wzór do naśladowania - był odważny, silny i zawsze gotów do działania. Wiele mnie nauczył, bym była gotowa przetrwać. Chyba potrzebuję, by na nowo mi to przypomniał...

To skomplikowane

• Nikita Orlov - W sumie to nie znam gościa. Wkurza mnie tylko ten cały medialny szum wokół niego. I Wkurza mnie, że inni wciąż nas ze sobą porównują. W sumie to nie wiem, czy serio go nie lubię, czy może jednak jest to sztucznie napędzana rywalizacja w internecie? Nieważne, i tak śmiesznie się go wkurza.
Matilde Wallace - kiedyś stałyśmy na neutralnym gruncie. W sumie laska zrobiła mi kilka tatuaży. Jednak ten jeden raz, gdy obie miałyśmy zdecydowanie zbyt przejebany dzień... Cóż. Wszystko się zmieniło. Ja nie mogę teraz przestać myśleć o małych wspomagaczach, gdy ona przestała całkowicie myśleć o mnie.

Niby znam, ale...

• Donny Emerson - Mieszał mi w głowie, podczas mojego jakże miłego pobytu w siedzibie D.O.G.S. Tylko... Czy ja bym go dzisiaj chociaż skojarzyła?
Richard Ryan - Wiem, że istnieje, wiem, że pomagał FPTPowcom, i wiem, że jest prawnikiem. Ale tak w sumie, to na tym moja wiedza się kończy.
Margaret Trailor - Głowę bym dała sobie uciąć, że to Alison! To ciało, te włosy, ta twarz... To musi być Alison! Tylko dlaczego... Dlaczego nie reaguje na własne imię?
Jamie Duncan - Kojarzę gościa z kilku barów, chyba nawet raz albo dwa widziałam jak tyłkiem kręci. Popić to z nim można, ale chyba nigdy nasze rozmowy nie wychodziły poza te barowe...

Nie lubię

• Cassandra Gardner - Niby widziałyśmy się już trzy razy, a ja dalej nie wiem, jak ta kobieta się nazywa. Wiem tylko, że za bardzo interesuje się Aaronem i mną. I z całą pewnością - pcha swój nos nie tak gdzie trzeba. Czyżby pracowała dla Rządu?

Nienawidzę

• Artemis Danvers - Ja jej ofiarowałam serce i własne mieszkanie, a ona mnie zdradziła z naszym wspólnym znajomych na imprezie. Czy mogło być coś gorszego? Od dwóch lat jej unikam i mam nadzieję utrzymać ten stan jak najdłużej...
• Rocky Roseberry - Kiedyś nawet darzyłam ją sympatią. Dziś jednak wiem, że ta mała oznacza tylko problemy. Co gorsza... Próbuje stanąć na drodze do mojego szczęścia...

...

• Alison Blake - była moją najlepszą przyjaciółką, z nią zawsze się najlepiej piło. Wszystko jednak się zmieniło, po jednym, pijackim uniesieniu... A teraz... Teraz to i tak już nie ma znaczenia, bo jej już nie ma...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach